Semilac - najlepsze lakiery hybrydowe w Polsce!

2021-10-25

Stawiając swoje pierwsze kroki w świecie hybrydowych lakierów do paznokci, warto poczytać nieco więcej o marce Semilac. Chociaż jej historia jest stosunkowo krótka, brand ten zdążył już zaistnieć na pięciu kontynentach i podbić serca setek tysięcy konsumentek. Tajemnica jego sukcesu tkwi zarówno w bogatej ofercie produktów, jak i w ich wysokiej jakości. Oraz, oczywiście, w rozsądnej cenie.


Semilac - wszystkie kolory kobiecości

Początki marki Semilac sięgają roku 2005. Wtedy to dwoje entuzjastów branży kosmetycznej - Tomasz i Sylwia Gołębiewscy - powołało do życia lakiery Diamond Cosmetics, przemianowane w 2013 r. właśnie na Semilac. Otrzymawszy nową nazwę oraz spójną strategię marketingową, kosmetyki z Wielkopolski ruszyły na podbój globu. Dzisiaj można je zakupić w 35 krajach świata, zaś właściciele firmy zapewniają, że ich ambicje są jeszcze rozleglejsze.

Znacznie więcej o marce Semilac mają jednak do powiedzenia jej zwolenniczki. Co skłania je do wyboru akurat tych konkretnych lakierów hybrydowych? Przede wszystkim na pewno ich ogromna różnorodność: jak dotąd pojawiło się już 300 oryginalnych odcieni. Tak szeroka paleta barw sprawia, że każda kobieta - niezależnie od wieku czy stylu życia - znajdzie tu coś dla siebie. A jeśli dodamy do tego fakt, iż hybrydy spod znaku Semilac cechuje niezwykle wysoka trwałość (aż do 21 dni!) oraz bezpieczeństwo stosowania, stanie się dla nas jasne, dlaczego świat się w nich zakochał. Pomysłodawcy polskiej marki potrafili wyjść naprzeciw oczekiwaniom całych rzesz konsumentek, marzących o niezawodnym manikiurze w przystępnej cenie.

Warto również podkreślić, że Semilac to nie tylko profesjonalne i łatwe w aplikacji lakiery. Pod tą samą marką kryje się sporo dodatkowych produktów, służących do kompleksowej pielęgnacji paznokci. Należą do nich np. bazy, topy, odżywki, zmywacze, a także rozmaite akcesoria w rodzaju pilników czy płatków bezpyłowych. Na stronie internetowej znajdziemy też oczywiście bogatą ofertę lamp UV/LED, służących do utrwalania hybryd na płytce paznokcia.

Jeszcze więcej o marce Semilac...

Semilac kojarzy się nie tylko z określoną ofertą produktową, lecz także z działalnością edukacyjną. Dzieje się tak za sprawą zlokalizowanej w Poznaniu Akademii Semilac. W ciągu trzech dekad swojego istnienia zdążyła ona przejść imponującą metamorfozę, stając się ostatecznie miejscem, gdzie każda kobieta może posiąść umiejętność wykonywania manikiuru hybrydowego. Obecnie, za sprawą kursów online, jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Poznańskie kosmetyki doczekały się własnych spotów reklamowych, rozgłosu w social mediach, a nawet poświęconej im telewizji internetowej - Semilac TV. Każe nam to przypuszczać, że już niebawem usłyszymy jeszcze więcej o marce Semilac.